Моторне мастило Comma X-Flow Type S 10W-40 5 л (XFS5L)
Comma X-Flow Type S 10W-40 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comma X-Flow Type S 10W-40 5 л
Усі ціни 10 →Олива моторна напівсинтетична COMMA X-Flow Type S 10W-40 5л (XFS5L) XFS5L | 1 036 грн. |
COMMA XFS5L | 1 064 грн. |
Масло моторне напівсинтетичне 5л 10w-40 x-flow s COMMA, B2EB7F | 1 220 грн. |
Моторне масло Comma X-FLOW TYPE S 10W40 5л | 1 094 грн. |
Моторне масло Comma X-FLOW TYPE S 10W-40 5л | 1 258 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Comma X-Flow Type S 10W-40
Ціни на Comma X-Flow Type S 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Comma X-Flow Type S 10W-40 1 л | від 221 грн. | 9 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type S 10W-40 4 л | від 861 грн. | 10 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type S 10W-40 5 л | від 993 грн. | 10 пропозицій |