Ківш Con Brio CB-1016
Con Brio CB-1016 0.65 л 1.6 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-1016
Ківш Con Brio CB-1016 | 683 грн. |
Ківш Con Brio CB-1016 | 768 грн. |
Сотейник Con Brio з скляною кришкою 1,5 л d16 см h8 см нержавійка (1016CB) | 878 грн. |
Модификації Con Brio CB-1016
Ціни на Con Brio CB-1016 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-1014 | від 528 грн. | 13 пропозицій | ||
Con Brio CB-1016 | від 683 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →