Каструля Con Brio CB-1110
Товар застарів 646 грн. Тип: каструля; Макс. розмір (см): 18; Макс. об'єм (л): 2.9; Глибина (см): 11.5; Матеріал: сталь; Матеріал кришки: скло; Ручки: металеві; Антипригарне покриття: немає; сумісність з індукцією; миття в посудомийці; використання в духовці; отвір для пари; багатошарове дно; Комплектація: Країна походження бренду: Україна |
Con Brio CB-1110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Con Brio CB-1110
Ціни на Con Brio CB-1110 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-1111 | від 606 грн. | 2 пропозиції | ||
Con Brio CB-1112 | від 665 грн. | 7 пропозицій | ||
Con Brio CB-1113 | від 739 грн. | 7 пропозицій |