Сковорідка Con Brio CB-1414 14 см
Con Brio CB-1414 14 см16 см |
|
Сумісність з усіма типами плит, крім індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-1414 14 см
Усі ціни 17 →Con Brio 1414-CB Grey | 183 грн. |
Сковорода Con Brio CB-1414 | 236 грн. |
Con Brio 1414-CB Green | 171 грн. |
Міні сковорідка 14 см Con Brio СВ-1414 Eco Granite Red S | 297 грн. |
Сковорода Con Brio СВ-1414 Eco Granite | 189 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Con Brio CB-1414
Ціни на Con Brio CB-1414 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-1414 14 см | від 171 грн. | 20 пропозицій | ||
Con Brio CB-1614 16 см | від 231 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →