Сковорідка Con Brio CB-4247 24 см
Con Brio CB-4247 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Con Brio CB-4247
Ціни на Con Brio CB-4247 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-4187 18 см | від 351 грн. | 12 пропозицій | ||
Con Brio CB-4207 20 см | від 402 грн. | 5 пропозицій | ||
Con Brio CB-4227 22 см | від 486 грн. | 1 пропозиція | ||
Con Brio CB-4247 24 см | від 759 грн. | 1 пропозиція | ||
Con Brio CB-4287 28 см | від 562 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →