Сковорідка Con Brio CB-4267 26 см
Товар застарів 670 грн. Тип: класична; Розмір: Макс. розмір (см): 26; Висота стінок (см): 5; Матеріал сковороди: литий алюміній; Матеріал ручок: силікон; Антипригарне покриття: кам'яне (мармур, граніт); Функції та можливості: індукційне дно; Комплектація: Країна походження бренду: Україна; |
Con Brio CB-4267 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Con Brio CB-4267
Ціни на Con Brio CB-4267 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-4187 18 см | від 342 грн. | 9 пропозицій | ||
Con Brio CB-4207 20 см | від 450 грн. | 2 пропозиції | ||
Con Brio CB-4227 22 см | від 486 грн. | 1 пропозиція | ||
Con Brio CB-4247 24 см | від 759 грн. | 1 пропозиція | ||
Con Brio CB-4287 28 см | від 562 грн. | 10 пропозицій |