Вантажна шина Continental Conti Hybrid HD3 295/60 R22.5 150L
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti Hybrid HD3 295/60 R22.5 150L 295/60 R22.5 " 150 L 315/60 R22.5 " 152 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti Hybrid HD3 295/60 R22.5 150L
Усі ціни 24 →Continental Conti Hybrid HD3 (ведуча вісь) 295/60 R22.5 150/147L | 19 564 грн. |
Continental Conti Hybrid HD3 (ведущая) 295/60 R22.5 150/147L PR18 | 22 999 грн. |
Continental Conti Hybrid HD3 (ведущая) (295/60R22.5 150L) | 23 232 грн. |
Continental Conti Hybrid HD3 (приводная) 295/60 R22.5 150/147L 18PR "3PMSF | 18 964 грн. |
Continental Conti Hybrid HD3 (Ведущая) (295/60R22.5 150/147L) | 22 213 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Continental Conti Hybrid HD3 295/60 R22.5 150L
Ціни на Continental Conti Hybrid HD3 295/60 R22.5 150L |
---|---|---|---|---|
Continental Conti Hybrid HD3 295/60 R22.5 150L | від 18 964 грн. | 25 пропозицій | ||
Continental Conti Hybrid HD3 315/60 R22.5 152L | від 18 482 грн. | 22 пропозиції |