Вантажна шина Continental Conti Hybrid HS3 305/70 R19.5 148M
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti Hybrid HS3 305/70 R19.5 148M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti Hybrid HS3 305/70 R19.5 148M
Усі ціни 8 →Continental Conti Hybrid HS3 (рульова вісь) 305/70 R19.5 148/145M | 21 593 грн. |
Continental Conti Hybrid HS3 (рулевая) 305/70 R19.5 148/145M 18PR "3PMSF" | 19 994 грн. |
CONTINENTAL Conti Hybrid HS3 (рульова) 305/70R19.5 148/145M | 21 513 грн. |
CONTINENTAL CONTINENTAL Conti Hybrid HS3 (рульова) 305/70R19.5 148/145M | 21 816 грн. |
CONTINENTAL Conti Hybrid HS3 (рульова) 305/70R19.5 148/145M | 21 311 грн. |
ще 3 пропозиції