Вантажна шина Continental Conti Hybrid HT3 385/55 R19.5 156J
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti Hybrid HT3 385/55 R19.5 156J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti Hybrid HT3 385/55 R19.5 156J
Усі ціни 18 →Continental Conti Hybrid HT3 (причіпна вісь) 385/55 R19.5 156J | 27 461 грн. |
Continental Conti Hybrid HT3 (прицепная) 385/55 R19.5 156J PR16 | 23 316 грн. |
Continental Conti Hybrid HT3 (прицепная) (385/55R19.5 156J) | 23 444 грн. |
Continental Conti Hybrid HT3 (прицепная) 385/55 R19.5 156J 16PR "M+S" | 22 500 грн. |
CONTINENTAL CONTINENTAL Conti Hybrid HT3 (причепна) 385/55R19.5 156J | 28 350 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди