Вантажна шина Continental Conti Hybrid HT3 385/55 R22.5 160K
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti Hybrid HT3 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti Hybrid HT3 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 8 →Continental Conti Hybrid HT3 (причіпна вісь) 385/55 R22.5 160K | 19 923 грн. |
Continental Conti Hybrid HT3 (Прицепная) (385/55R22.5 160K) | 23 329 грн. |
CONTINENTAL CONTINENTAL Conti Hybrid HT3 (причепна) 385/55R22.5 160K | 24 095 грн. |
CONTINENTAL Conti Hybrid HT3 (причепна) 385/55R22.5 160K | 23 760 грн. |
CONTINENTAL CONTINENTAL Conti Hybrid HT3 (причепна) 385/55R22.5 160K | 23 649 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди