Вантажна шина Continental Conti Urban HA3 245/70 R19.5 136M
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti Urban HA3 245/70 R19.5 136M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti Urban HA3 245/70 R19.5 136M
Усі ціни 8 →Continental Conti Urban HA3 (рульова вісь) 245/70 R19.5 136/134M | 10 782 грн. |
Continental Conti Urban HA3 (универсальная) 245/70 R19.5 136/134M | 9 535 грн. |
Continental Conti Urban HA3 (рулевая) (245/70R19.5 136M) | 9 504 грн. |
Continental Conti Urban HA3 (универсальная) 245/70 R19.5 136/134M 16PR "3P | 9 540 грн. |
CONTINENTAL ContiUrban HA3 245/70 R19.5 136/134M | 9 374 грн. |
ще 3 пропозиції