Літня шина Continental Conti4x4Contact 255/50 R19 107V
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental Conti4x4Contact 255/50 R19 107V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti4x4Contact 255/50 R19 107V
Усі ціни 6 →Летние шины Continental Conti4x4Contact 255/50 R19 107V 170613 | 7 983 грн. |
Continental Conti4x4Contact 255/50 R19 107V | 9 052 грн. |
CONTINENTAL 4X4CONTACT 107V FR 255/50 R19 XL. | 7 790 грн. |
Continental Conti4x4Contact 255/50 R19 107V XL FR 3540850000 | 7 670 грн. |
Літні шини Continental Conti4x4Contact 255/50 R19 107V | 8 462 грн. |
Continental Conti4x4Contact 255/50 R19 107V XL FR | 8 201 грн. |
3 4 8 10 |
її можна використовувати тільки в міжсезоння, коли холод вже пройшов, а спека ще не настала. переваг немає. дуже м'яка. не працює у спеку, швидко стирається. користуюся Continental Conti4x4Contact 215/65 R16 98H місяць і більше рекомендую не купувати |
на шниву только строго по городу на газон осторожно буксует по асфальту прилично просто боится всего травы даже небольшой влаги користуюся Continental Conti4x4Contact місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 2 з 28 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації Continental Conti4x4Contact 255/50 R19 107V
Ціни на Continental Conti4x4Contact 255/50 R19 107V |
---|---|---|---|---|
Continental Conti4x4Contact 255/50 R19 107H | від 5 699 грн. | 11 пропозицій | ||
Continental Conti4x4Contact 255/50 R19 107H Run Flat | від 7 526 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental Conti4x4Contact 255/50 R19 107V | від 7 670 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →