Літня шина Continental ContiCrossContact UHP 255/55 R18 109V
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiCrossContact UHP 255/55 R18 109V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiCrossContact UHP 255/55 R18 109V
Усі ціни 9 →Continental ContiCrossContact UHP 255/55 R18 109V XL FR | 5 820 грн. |
Continental ContiCrossContact UHP (255/55R18 109V) | 5 896 грн. |
Continental ContiCrossContact UHP 255/55 R18 109V | 5 822 грн. |
Continental ContiCrossContact UHP 255/55 R18 109V XL * 4986 | 6 168 грн. |
Continental ContiCrossContact UHP (255/55R18 109V) | 5 865 грн. |
ще 4 пропозиції
4 2 16 9 |
Для тих, хто їздить, швидко не підійде. Швидкісні віражі та ефективне гальмування – не її стихія. По глибоких калюжах - дуже обережно. Накатало близько 60 тис знос не значний. Зносостійка. Дубова гума для дідусів та дачників. Погано тримає дорогу на швидкості, посередньо гальмує, не чинить опір акваплануванню. Жорстка. користуюся Continental ContiCrossContact UHP 225/55 R18 98H місяць і більше |
Купил GLK300 на этой резине, проехал 20000 км. Управляемость вполне устраивает ( впрочем на зимке тоже), возможно это заслуги самого авто. По лужам не всплывает и практически не меняет траекторию. Большой минус - слабая боковина. Один скат пришлось менять из-за шишки. Она не большая, но экономить 13ю тысячами на авто за 3 ляма не стал. Субъективно кажется, что шумновата. В салоне не слышно двигателя и ветра, только шум от резины, отсюда выводы. Следующую возьму Мишку альтитуда спорт. Попробовать, будет ли разница. Покупать или нет решайте сами. Достаточно мягкая, но не сказать, что тихая; по лужам GLK на ней как утюг (не могу сказать отчего, возможно масса авто, а может действительно резина); по грязи пластилиновой ползает норм; 240 на ней ехал разок и не долго, но всё же. Очень слабая боковина. Супруга поймала ямку - купил новый скат. користуюся Continental ContiCrossContact UHP місяць і більше |
Показано 2 з 41 відгуку
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Continental ContiCrossContact UHP 255/55 R18 109V
Ціни на Continental ContiCrossContact UHP 255/55 R18 109V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiCrossContact UHP 255/55 R18 105W | від 5 725 грн. | 19 пропозицій | ||
Continental ContiCrossContact UHP 255/55 R18 109H Run Flat | від 6 960 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiCrossContact UHP 255/55 R18 109V | від 5 820 грн. | 9 пропозицій | ||
Continental ContiCrossContact UHP 255/55 R18 109V Land Rover | від 5 789 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental ContiCrossContact UHP 255/55 R18 109V Run Flat | від 6 074 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiCrossContact UHP 255/55 R18 109W | від 6 104 грн. | 20 пропозицій | ||
Continental ContiCrossContact UHP 255/55 R18 109Y | від 4 794 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental ContiCrossContact UHP 255/55 R18 109Y Porsche | від 5 832 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →