Мотошина Continental ContiMotion 140/70 R17 66W
Відео 12Фото 3 | Товар застарів 4 827 грн. Призначення: спортивна; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 140; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: W; |
Continental ContiMotion 140/70 R17 66W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Continental ContiMotion 140/70 R17 66W
Ціни на Continental ContiMotion 140/70 R17 66W |
---|---|---|---|---|
Continental ContiMotion 120/70 R17 58W | від 4 205 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental ContiMotion 150/70 R17 69W | від 7 757 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiMotion 160/60 R17 69W | від 5 988 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental Conti Motion 180/55 R17 73W | від 7 126 грн. | 4 пропозиції |