Літня шина Continental ContiPremiumContact 2 215/60 R16 95V
Відео 6Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 2 215/60 R16 95V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 2 215/60 R16 95V
Усі ціни 12 →Летние шины Continental ContiPremiumContact 2 215/60 R16 95V 64290 | 8 127 грн. |
Continental ContiPremiumContact 2 215/60 R16 95V | 9 216 грн. |
Continental Continental ContiPremiumContact 2 215/60 R16 95V | 6 260 грн. |
Шины Continental ContiPremiumContact 2 215/60 R16 95V | 6 440 грн. |
Continental ContiPremiumContact 2 215/60 R16 95V | 6 078 грн. |
ще 7 пропозицій
2 6 17 28 |
Хороша збалансована гума, поводиться дуже гідно на будь-яких швидкостях і покриттях, якщо дороги без вибоїн і їздите акуратно, не чіпляєте бардюри, беріть не пошкодуєте. Тиха, щодо м'яка, добре тримає дорогу на швидкості та в поворотах, чіпка на сухому асфальті. Єдиний мінус слабкі боковини, на 3х з 4х колесах є нерівності та грижі. користуюся Continental ContiPremiumContact 2 215/60 R16 95H більше року |
Показано 1 з 62 відгуків
ще 10 відгуків
Сергей
8 лютого 2011, 10:35
На лачетти что взять? #
195/65R15 или 205/65R15 какой размер оптимальнее, а то на штатных сильно ямки слышно
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 2 215/60 R16 95V
Ціни на Continental ContiPremiumContact 2 215/60 R16 95V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 2 215/60 R16 95H | від 5 252 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 2 215/60 R16 95H Seal | від 7 831 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 2 215/60 R16 95V | від 5 913 грн. | 12 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 2 215/60 R16 95V Seal | від 4 597 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →