Літня шина Continental ContiPremiumContact 2 225/55 R16 95W
Відео 6Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 2 225/55 R16 95W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 2 225/55 R16 95W
Усі ціни 9 →Шина Continental ContiPremiumContact 2 225/55 R16 95W | 4 774 грн. |
Continental ContiPremiumContact 2 225/55 R16 95W | 4 886 грн. |
Continental ContiPremiumContact 2 225/55 R16 95W | 4 773 грн. |
Continental ContiPremiumContact 2 225/55 R16 95W | 5 316 грн. |
CONTINENTAL ContiPremiumContact 2 225/55R16 95W | 5 916 грн. |
ще 4 пропозиції
2 6 17 28 |
Хороша збалансована гума, поводиться дуже гідно на будь-яких швидкостях і покриттях, якщо дороги без вибоїн і їздите акуратно, не чіпляєте бардюри, беріть не пошкодуєте. Тиха, щодо м'яка, добре тримає дорогу на швидкості та в поворотах, чіпка на сухому асфальті. Єдиний мінус слабкі боковини, на 3х з 4х колесах є нерівності та грижі. користуюся Continental ContiPremiumContact 2 215/60 R16 95H більше року |
Показано 1 з 62 відгуків
ще 10 відгуків
Сергей
8 лютого 2011, 10:35
На лачетти что взять? #
195/65R15 или 205/65R15 какой размер оптимальнее, а то на штатных сильно ямки слышно
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 2 225/55 R16 95W
Ціни на Continental ContiPremiumContact 2 225/55 R16 95W |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 2 225/55 R16 95V | від 4 599 грн. | 16 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 2 225/55 R16 95W | від 4 773 грн. | 9 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 2 225/55 R16 95W Mercedes-Benz | від 14 991 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiPremiumContact 2 225/55 R16 95W Run Flat | від 5 671 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 2 225/55 R16 95W Run Flat BMW/Mini | від 5 577 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 2 225/55 R16 95Y | від 4 695 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 2 225/55 R16 95Y Audi | від 5 306 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →