Літня шина Continental ContiPremiumContact 5 205/55 R17 91V
Відео 13Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 5 205/55 R17 91V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 5 205/55 R17 91V
Усі ціни 28 →Шина Continental ContiPremiumContact 5 205/55 R17 91V | 3 818 грн. |
Continental ContiPremiumContact 5 205/55 R17 91V | 3 801 грн. |
Continental ContiPremiumContact 5 205/55 R17 91V | 3 850 грн. |
Continental ContiPremiumContact 5 205/55 R17 91V | 3 750 грн. |
Continental ContiPremiumContact 5 (205/55R17 91V) | 3 746 грн. |
ще 20 пропозицій
3 2 18 43 |
Шина шикарна. Стійка до аквапланування, дорогу тримає відмінно. дуже хороший накат, економічна по паливу, боковини в міру м'які схильні більше до жорстких, тихі-тихі одним словом все супер. Всі. Їх немає Валерий Валерий: користуюся Continental ContiPremiumContact 5 205/60 R16 96V більше року |
У жодному разі не ставити на машину нічого При найменших ямках бічні порізи, знос у разового контрацептиву довше |
Киа черато. Два сезона по 15000. Износ-должно хватить еще на два. Реально Премиум во всем! Полное удовольствие от вождения на дальних переходах. Отличная модель ,если часть вашей жизни проходит на трассе в дальних переходах, обеспечивающая безопасность, тишину и расслабленное без напряжений управление. Цена. В городе всех достоинств не оценить, поэтому если километраж в основном по городу, можно приобрести что-то подешевле. |
Показано 3 з 68 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 5 205/55 R17 91V
Ціни на Continental ContiPremiumContact 5 205/55 R17 91V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 5 205/55 R17 91V | від 3 650 грн. | 28 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 5 205/55 R17 95V | від 4 168 грн. | 13 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 5 205/55 R17 95Y | від 6 499 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →