Літня шина Continental ContiSportContact 3 275/35 R18 95Y
Відео 5Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 3 275/35 R18 95Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 3 275/35 R18 95Y
Continental ContiSportContact 3 (275/35R18 95Y) | 6 506 грн. |
CONTINENTAL ContiSportContact 3 275/35R18 95Y | 6 780 грн. |
Continental ContiSportContact 3 275/35 R18 95Y | 6 727 грн. |
Continental Contisportcontact 3 (275/35R18 95Y) | 6 592 грн. |
CONTINENTAL CONTISPORTCONTACT 3 275/35 R18 95 Y | 6 579 грн. |
3 7 12 16 |
Міцність, чіпкість, тиша Ціна, але хороша гума рідко буває дешевою користуюся Continental ContiSportContact 3 245/50 R18 100Y кілька місяців |
Чудова гума. Дорога, так, але дуже чіпка та стійка Ланцюг, тиша, зносостійкість Ціна велика користуюся Continental ContiSportContact 3 245/45 R19 98W кілька місяців |
Показано 2 з 45 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 3 275/35 R18 95Y
Ціни на Continental ContiSportContact 3 275/35 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 3 275/35 R18 95Y | від 6 506 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 3 275/35 R18 95Y Mercedes-Benz | від 6 425 грн. | 11 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 3 275/35 R18 99Y | від 6 580 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Задоволений гумою на всі 100%, вже встиг випробувати її в різних умовах. Гума не для боліт та лісів, але на трасі поводиться бездоганно!