Літня шина Continental ContiSportContact 5 225/40 R18 92Y
Відео 6Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5 225/40 R18 92Y ТОП-3ТОП-5 |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5 225/40 R18 92Y
Усі ціни 9 →Continental CONTISPORTCONTACT 5 225/40 R18 92Y XL FR (9070326850) | 5 800 грн. |
Летние шины Continental ContiSportContact 5 225/40 ZR18 92Y XL 1000296760 | 4 691 грн. |
Continental ContiSportContact 5 225/40 R18 92Y | 4 974 грн. |
Continental ContiSportContact 5 225/40 R18 92Y МО | 5 304 грн. |
Continental CONTI SPORT CONTACT 5 225/40 R18 92Y FR XL | 4 921 грн. |
ще 4 пропозиції
0 5 11 20 |
Багато хто пише – тиха О_о, можливо вони їздять на студії звукозапису… У мене шумка так собі, так що на цій гумі мов у літаку. Дуже добре тримає, на воді теж гарно поводитись. Шумна, тані на очах Олександр: користуюся Continental ContiSportContact 5 235/55 R19 101V більше року |
Відмінна гума: держак супер, аквапланування супер. Керованість, аквапланування, держак Швидко зношується Максим: користуюся Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91Y більше року |
Показано 2 з 47 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5 225/40 R18 92Y
Ціни на Continental ContiSportContact 5 225/40 R18 92Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 225/40 R18 88Y | від 7 755 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiSportContact 5 225/40 R18 88Y Run Flat | від 5 234 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 225/40 R18 88Y Run Flat BMW/Mini | від 5 986 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiSportContact 5 225/40 R18 92W | від 3 850 грн. | 10 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 225/40 R18 92W Run Flat | від 5 044 грн. | 17 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 225/40 R18 92Y | від 4 564 грн. | 9 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 225/40 R18 92Y Audi | від 4 450 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 225/40 R18 92Y Mercedes-Benz | від 4 564 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →