Літня шина Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 103W Run Flat
Відео 6Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 103W Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 103W Run Flat
Усі ціни 20 →Continental ContiSportContact 5 SUV 255/50 R19 103W SSR MOE | 8 572 грн. |
Continental ContiSportContact 5 SUV 255/50 R19 103W SSR MOE | 9 680 грн. |
Continental SportContact 5 255/50 R19 103W MO Run Flat | 9 336 грн. |
Шина Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 103W Run Flat MOE | 8 375 грн. |
Continental ContiSportContact 5 (255/50R19 103W RunFlat) | 9 331 грн. |
ще 15 пропозицій
0 5 11 20 |
Багато хто пише – тиха О_о, можливо вони їздять на студії звукозапису… У мене шумка так собі, так що на цій гумі мов у літаку. Дуже добре тримає, на воді теж гарно поводитись. Шумна, тані на очах Олександр: користуюся Continental ContiSportContact 5 235/55 R19 101V більше року |
Відмінна гума: держак супер, аквапланування супер. Керованість, аквапланування, держак Швидко зношується Максим: користуюся Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91Y більше року |
Показано 2 з 47 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 103W Run Flat
Ціни на Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 103W Run Flat |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 103W | від 7 630 грн. | 10 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 103W Mercedes-Benz | від 9 117 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 103W Run Flat | від 8 375 грн. | 20 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 103Y | від 6 816 грн. | 15 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 103Y Mercedes-AMG | від 6 925 грн. | 12 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 103Y Porsche | від 5 800 грн. | 22 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 107W | від 9 699 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 107W Mercedes-Benz | від 8 504 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 107W Run Flat | від 10 000 грн. | 10 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 107W Run Flat BMW/Mini | від 9 290 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →