Літня шина Continental EcoContact 6 195/60 R15 88H
Відео 19Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 195/60 R15 88H 195/60 R15 88 H 195/60 R15 88 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 195/60 R15 88H
Усі ціни 9 →Шина Continental EcoContact 6 195/60 R15 88H | 4 091 грн. |
Continental EcoContact 6 195/60 R15 88H | 4 242 грн. |
Continental EcoContact 6 195/60 R15 88H | 4 130 грн. |
Continental EcoContact 6 195/60 R15 88H | 4 615 грн. |
Continental ContiEcoContact 6 195/60 R15 88H | 4 175 грн. |
ще 4 пропозиції
Зимова гума у мене вся континенталь, люблю її за м'якість та гарне гальмування. Вирішив спробувати взяти літню континенталь. Найперше що абсолютно не відрізняється від зимових шин – боковина. Вона дуже м'яка, тонка та хипла. З іншого боку, шина легка та економічна. Я не помітив змін щодо витрати палива, але помітив м'якість. Комфортно котить рівною дорогою, по невеликих нерівностях теж. Добре кермується, не зносить на мокрому асфальті, відмінний зачіп та гальмування. Але воно міське. Така м'яка боковина гарантує пригоди бездоріжжям. Ями теж намагаюся все об'їжджати. Не гамірна, їде тихенько, по лежачих не стрибає. Я задоволений. Гарний зачіп. Не погано кермується, і на сухому, і на мокрому асфальті. Тиха. Ціна досить демократична. Дуже м'яка боковина і підозріло тонка. Не вселяє впевненості. Игорь: користуюся Continental EcoContact 6 195/65 R15 91H більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 195/60 R15 88H
Ціни на Continental EcoContact 6 195/60 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 195/60 R15 88H | від 4 091 грн. | 9 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 195/60 R15 88V | від 2 597 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →