Літня шина Continental EcoContact 6 235/55 R18 100Y
Відео 19Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 235/55 R18 100Y
Усі ціни 8 →Летние шины Continental EcoContact 6 235/55 ZR18 100Y AO 1001566616 | 6 789 грн. |
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100Y АО | 7 688 грн. |
Шини Continental EcoContact 6 235/55 ZR18 100Y AO | 6 925 грн. |
Continental ECOCONTACT 6 235/55 R18 100Y AO | 7 312 грн. |
Continental ContiEcoContact 6 235/55 R18 100Y 311296 | 6 989 грн. |
ще 3 пропозиції
Зимова гума у мене вся континенталь, люблю її за м'якість та гарне гальмування. Вирішив спробувати взяти літню континенталь. Найперше що абсолютно не відрізняється від зимових шин – боковина. Вона дуже м'яка, тонка та хипла. З іншого боку, шина легка та економічна. Я не помітив змін щодо витрати палива, але помітив м'якість. Комфортно котить рівною дорогою, по невеликих нерівностях теж. Добре кермується, не зносить на мокрому асфальті, відмінний зачіп та гальмування. Але воно міське. Така м'яка боковина гарантує пригоди бездоріжжям. Ями теж намагаюся все об'їжджати. Не гамірна, їде тихенько, по лежачих не стрибає. Я задоволений. Гарний зачіп. Не погано кермується, і на сухому, і на мокрому асфальті. Тиха. Ціна досить демократична. Дуже м'яка боковина і підозріло тонка. Не вселяє впевненості. Игорь: користуюся Continental EcoContact 6 195/65 R15 91H більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 235/55 R18 100Y
Ціни на Continental EcoContact 6 235/55 R18 100Y |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V | від 3 511 грн. | 26 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V Audi | від 5 634 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V Seal | від 4 768 грн. | 14 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V Volvo | від 3 880 грн. | 20 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100W | від 5 567 грн. | 8 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100Y | від 6 789 грн. | 8 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 104T | від 4 702 грн. | 26 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 104T Run Flat | від 7 882 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 104V | від 4 100 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →