Літня шина Continental EcoContact 6 235/60 R18 103T
Відео 19Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 235/60 R18 103T 235/60 R18 103 T 235/60 R18 103 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 235/60 R18 103T
Усі ціни 25 →Continental EcoContact 6 235/60 R18 103T | 5 645 грн. |
Continental ECOCONTACT 6 235/60 R18 103T (9075170376) | 7 830 грн. |
Шина Continental EcoContact 6 235/60 R18 103T | 5 335 грн. |
Continental EcoContact 6 235/60 R18 103T | 5 352 грн. |
Continental EcoContact 6 (235/60R18 103T) | 5 529 грн. |
ще 20 пропозицій
Зимова гума у мене вся континенталь, люблю її за м'якість та гарне гальмування. Вирішив спробувати взяти літню континенталь. Найперше що абсолютно не відрізняється від зимових шин – боковина. Вона дуже м'яка, тонка та хипла. З іншого боку, шина легка та економічна. Я не помітив змін щодо витрати палива, але помітив м'якість. Комфортно котить рівною дорогою, по невеликих нерівностях теж. Добре кермується, не зносить на мокрому асфальті, відмінний зачіп та гальмування. Але воно міське. Така м'яка боковина гарантує пригоди бездоріжжям. Ями теж намагаюся все об'їжджати. Не гамірна, їде тихенько, по лежачих не стрибає. Я задоволений. Гарний зачіп. Не погано кермується, і на сухому, і на мокрому асфальті. Тиха. Ціна досить демократична. Дуже м'яка боковина і підозріло тонка. Не вселяє впевненості. Игорь: користуюся Continental EcoContact 6 195/65 R15 91H більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 235/60 R18 103T
Ціни на Continental EcoContact 6 235/60 R18 103T |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 235/60 R18 103T | від 5 335 грн. | 25 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/60 R18 103W | від 6 752 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →