Continental Grand Prix 5000 Clincher Tyres: 5000km Long Term Review
12 січня 2021116 512 переглядів
Установка бескамерки. Continental Grand Prix 5000 S TR.
2 квітня 20234 116 переглядів
Gatorskins vs. Grand Prix 5000 Why I'm on Gators
20 жовтня 202220 593 перегляда
Continental Grand Prix 5000 All Season TR 35 Rolling Resistance Test (spin up video)
17 липня 20231 433 перегляда
Continental Grand Prix 5000 S TR 28 mm Rolling Resistance Test (spin up video)
6 січня 20231 521 перегляд
Continental Grand Prix 5000 S TR (tan wall) 28 mm Rolling Resistance Test (spin up video)
9 квітня232 перегляда
Continental Grand Prix 5000 All Season TR 28 mm Rolling Resistance Test (spin up video)
11 грудня 2023449 переглядів
Weight Continental tyres: Grand prix 4 season 32mm, Grand Prix 5000 28mm and 25mm (tan wall)
8 жовтня 20222 510 переглядів
Best Tubeless Tire? Continental Grand Prix 5000 S TR
3 листопада 202124 059 переглядів
Continental Grand Prix 5000 S TR (tan wall) Rolling Resistance Test (spin up video)
12 серпня 20221 399 переглядів
Continental Grand Prix 5000 700 x 28 Tyre
11 травня 2022666 переглядів
Factory Tour - Continental Grand Prix 5000
10 квітня 20199 944 перегляда
Continental Grand Prix 5000 S TR Rolling Resistance Test (spin up video)
15 жовтня 20215 123 перегляда
Continental Grand Prix 5000 TL ("Tubeless") road tire
18 липня 2021667 переглядів
continental Grand Prix 5000 TL install 컨티넨탈 오천성 튜블레스 타이어 장착하기
20 листопада 20191 615 переглядів
Grand Prix 5000 - Manifesto
8 листопада 201811 627 переглядів
Continental Grand Prix 5000 TL 32 Rolling Resistance Test (spin up video)
19 листопада 2021830 переглядів
IT'S YOUR TIME - Continental Grand Prix 5000
8 листопада 201839 530 переглядів
Vittoria Corsa PRO Control vs. Continental Grand Prix 5000AS - topowe "pancerne" opony szosowe?
22 червня 202314 046 переглядів
Continental Grand Prix 5000 All Season - opony szosowe na cały rok z...niespodzianką?
25 квітня 202318 518 переглядів
Continental Grand Prix 5000 S TR - czy to dalej najlepsze opony szosowe na rynku?
28 березня 202415 613 переглядів
COFFEE RIDE ❌ TYLNA LAMPKA ROWEROWA MOON CERBERUS ❌ OPONY SZOSOWE CONTINENTAL GRAND PRIX 5000
26 червня 20212 888 переглядів
SZYBKIE LEKKIE PO PROSTU DOBRE OPONY DO ROWERU SZOSOWEGO? - CONTINENTAL GRAND PRIX 5000 - RECENZJA
29 березня 20217 371 перегляд