Велошина Continental Grand Prix 700x22C (0118345)
Відео 22Фото 3 |
Continental Grand Prix 700x22C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Grand Prix 700x22C
Покришка Continental Grand Prix 28 "x0.75 (118345) | 1 352 грн. |
Покрышка Continental Grand Prix 28"x0.75 (118345) | 1 352 грн. |
Continental Покрышка Continental Grand Prix 28"x0.75, Фолдинг, Бескамерная | 1 352 грн. |
Покришка Continental Grand Prix 28"x0.75, Фолдинг, Tubeless, Supersonic 11 | 1 352 грн. |
Відеоогляди
Модификації Continental Grand Prix 700x22C
Ціни на Continental Grand Prix 700x22C |
---|---|---|---|---|
Continental Grand Prix 700x22C | від 1 352 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental Grand Prix 700x23C | від 1 799 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental Grand Prix 700x28C | від 1 935 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →