Вантажна шина Continental HDC1 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Continental HDC1 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental HDC1 315/80 R22.5 156K
Continental HDC1 (ведущая) (315/80R22.5 156K) | 21 857 грн. |
Continental HDC1 (привод-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 18PR "3PMSF" | 21 304 грн. |
Грузовые шины Continental HDC1 (ведущая) 315/80 R22.5 156/150K 1000289177 | 22 054 грн. |
Вантажні шини Continental HDC1 (ведуча) 315/80 R22.5 156/150K | 23 377 грн. |