Вантажна шина Continental HSL2 Eco Plus 315/60 R22.5 152L
Виберіть розмір вантажної шини
Continental HSL2 Eco Plus 315/60 R22.5 152L 315/60 R22.5 " 152 L 315/60 R22.5 " 154 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental HSL2 Eco Plus 315/60 R22.5 152L
Усі ціни 7 →CONTINENTAL HSL2 Eco Plus (рульова) 315/60R22.5 152/148L | 24 458 грн. |
CONTINENTAL HSL2 Eco Plus (рульова) 315/60R22.5 152/148L | 24 690 грн. |
CONTINENTAL CONTINENTAL HSL2 Eco Plus (рульова) 315/60R22.5 152/148L | 24 574 грн. |
CONTINENTAL CONTINENTAL HSL2 Eco Plus (рульова) 315/60R22.5 152/148L | 25 038 грн. |
Continental HSL2 Eco-Plus (рулевая) 315/60 R22.5 152/148L PR20 | 24 285 грн. |
Continental Hsl 2 Eco-Plus 315/60R22,5 152/148L | 29 736 грн. |
Continental Hsl 2 Eco-Plus 315/60R22,5 152/148L | 28 320 грн. |
Модификації Continental HSL2 Eco Plus 315/60 R22.5 152L
Ціни на Continental HSL2 Eco Plus 315/60 R22.5 152L |
---|---|---|---|---|
Continental HSL2 Eco Plus 315/60 R22.5 152L | від 24 285 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental HSL2 Eco Plus 315/60 R22.5 154L | від 24 755 грн. | 3 пропозиції |