Вантажна шина Continental HSR1 305/70 R22.5 152L
Виберіть розмір вантажної шини
Continental HSR1 305/70 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental HSR1 305/70 R22.5 152L
Continental HSR1 (рулевая) 305/70 R22.5 152/148L PR18 | 21 100 грн. |
Continental HSR1 (рулевая) 305/70 R22.5 152/148L 18PR | 20 600 грн. |
Грузовые шины Continental HSR1 (рулевая) 305/70 R22.5 152/148L 1000297189 | 22 206 грн. |
Continental HSR1 рульова рульова (305/70R22,5 152/148L) 292251 | 21 000 грн. |
Вантажні шини Continental HSR1 (рульова) 305/70 R22.5 152/148L | 23 538 грн. |