Мотошина Continental K62 3.5 -10 62K
Товар застарів 1 277 грн. Призначення: скутер; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина ("): 3.5; Посадковий діаметр ("): 10; Індекс швидкості: K; |
Continental K62 3.5 -10 62K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Continental K62 3.5 -10 62K
Ціни на Continental K62 3.5 -10 62K |
---|---|---|---|---|
Continental K62 3 -10 50J WW | від 2 175 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental K62 3 R10 50J | від 2 630 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental K62 3 R10 62K | від 2 604 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental K62 3.5 -10 59J WW | від 1 705 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental K62 3.5 R10 59J WW | від 1 773 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental K62 3.5 R10 62K | від 3 503 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental K62 4 R10 62K | від 3 374 грн. | 1 пропозиція |