Літня шина Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91V
Відео 1Фото 18 |
Виберіть розмір шин
Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91V 205/55 R16 91 H 205/55 R16 91 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91V
Усі ціни 42 →Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91V | 3 468 грн. |
Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91V | 3 850 грн. |
Шина Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91V | 3 480 грн. |
Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91V | 3 883 грн. |
Летние шины Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91V 1002415366 | 3 655 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91V
Ціни на Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91H | від 3 407 грн. | 37 пропозицій | ||
Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91V | від 3 445 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →