Літня шина Continental SportContact 6 295/30 R20 101Y
Відео 21Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental SportContact 6 295/30 R20 101Y ТОП-3ТОП-5 295/30 R20 101 Y 295/30 R20 101 Y Mercedes-Benz |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental SportContact 6 295/30 R20 101Y
Continental ContiSportContact 6 295/30 R20 101Y | 11 950 грн. |
Continental SportContact 6 295/30 ZR20 101Y | 17 572 грн. |
Шини Continental SportContact 6 295/30 ZR20 101Y XL | 16 195 грн. |
Continental SportContact 6 295/30 R20 101Y XL 356461 | 13 029 грн. |
Continental ContiSportContact 6 295/30R20 101 Y | 11 134 грн. |
Відеоогляди
Модификації Continental SportContact 6 295/30 R20 101Y
Ціни на Continental SportContact 6 295/30 R20 101Y |
---|---|---|---|---|
Continental SportContact 6 295/30 R20 101Y | від 11 134 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental SportContact 6 295/30 R20 101Y Mercedes-Benz | від 10 560 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →