Літня шина Continental UltraContact 195/65 R15 91H
Відео 13Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental UltraContact 195/65 R15 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental UltraContact 195/65 R15 91H
Усі ціни 38 →Шина Continental UltraContact 195/65 R15 91H | 2 971 грн. |
Continental UltraContact 195/65 R15 91H | 3 137 грн. |
Continental UltraContact 195/65 R15 91H | 3 200 грн. |
Continental UltraContact 195/65 R15 91H | 3 127 грн. |
Continental UltraContact 195/65 R15 91H | 3 178 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental UltraContact 195/65 R15 91H
Ціни на Continental UltraContact 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Continental UltraContact 195/65 R15 91H | від 2 952 грн. | 39 пропозицій | ||
Continental UltraContact 195/65 R15 91T | від 3 090 грн. | 34 пропозиції | ||
Continental UltraContact 195/65 R15 91V | від 4 252 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental UltraContact 195/65 R15 95H | від 3 522 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →