Літня шина Continental UltraContact 195/65 R15 91T
Відео 13Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental UltraContact 195/65 R15 91T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental UltraContact 195/65 R15 91T
Усі ціни 32 →Шина Continental UltraContact 195/65 R15 91T | 3 091 грн. |
Continental UltraContact 195/65 R15 91T | 3 255 грн. |
Continental ULTRACONTACT 195/65 R15 91T (9075167493) | 4 770 грн. |
Continental UltraContact 195/65 R15 91T | 3 180 грн. |
Continental UltraContact (195/65R15 91T) | 3 176 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental UltraContact 195/65 R15 91T
Ціни на Continental UltraContact 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Continental UltraContact 195/65 R15 91H | від 2 952 грн. | 38 пропозицій | ||
Continental UltraContact 195/65 R15 91T | від 3 090 грн. | 33 пропозиції | ||
Continental UltraContact 195/65 R15 91V | від 4 252 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental UltraContact 195/65 R15 95H | від 3 522 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →