Літня шина Continental UltraContact 225/65 R17 102H
Відео 13Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental UltraContact 225/65 R17 102H 225/65 R17 102 H 225/65 R17 106 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental UltraContact 225/65 R17 102H
Усі ціни 43 →Continental UltraContact 225/65 R17 102H FR | 5 114 грн. |
Continental UltraContact 225/65 R17 102H FR | 5 310 грн. |
Шина Continental UltraContact 225/65 R17 102H FR | 4 947 грн. |
Continental UltraContact 225/65 R17 102H FR | 4 997 грн. |
Continental UltraContact (225/65R17 102H) | 5 045 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental UltraContact 225/65 R17 102H
Ціни на Continental UltraContact 225/65 R17 102H |
---|---|---|---|---|
Continental UltraContact 225/65 R17 102H | від 4 898 грн. | 43 пропозиції | ||
Continental UltraContact 225/65 R17 106V | від 7 623 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →