Літня шина Continental UltraContact 235/50 R18 101W
Відео 13Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental UltraContact 235/50 R18 101W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental UltraContact 235/50 R18 101W
Усі ціни 6 →Летние шины Continental UltraContact 235/50 ZR18 101W XL 1002352678 | 7 467 грн. |
Continental UltraContact 235/50 R18 101W | 8 471 грн. |
CONTINENTAL ULTRA CONTACT 235/50 R18 101W DOT2022 | 7 271 грн. |
Continental UltraContact 235/50 R18 101W FR XL 313121000 | 8 526 грн. |
Літні шини Continental UltraContact 235/50 ZR18 101W XL | 7 918 грн. |
Continental UltraContact 235/50 R18 101W FR XL | 9 117 грн. |
Відеоогляди
Модификації Continental UltraContact 235/50 R18 101W
Ціни на Continental UltraContact 235/50 R18 101W |
---|---|---|---|---|
Continental UltraContact 235/50 R18 97V | від 5 400 грн. | 36 пропозицій | ||
Continental UltraContact 235/50 R18 101V | від 6 150 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental UltraContact 235/50 R18 101W | від 7 271 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →