Зимова шина Continental VancoIceContact 195/65 R16C 104R
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental VancoIceContact 195/65 R16C 104R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental VancoIceContact 195/65 R16C 104R
Усі ціни 13 →Continental VancoIceContact 195/65 R16C 104/102R (под шип) | 4 557 грн. |
Continental VancoIceContact 195/65 R16C 104/102R (под шип) | 4 620 грн. |
Continental VancoIceContact 195/65 R16C 104/102R (под шип) | 4 452 грн. |
Continental VancoIceContact (195/65R16C 104R) | 4 405 грн. |
Continental VancoIceContact 195/65 R16C 104/102R 124941 | 4 661 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Рекомендуємо