Всесезонна шина Continental VanContact 4Season 235/65 R16C 115R
Відео 17Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Continental VanContact 4Season 235/65 R16C 115R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental VanContact 4Season 235/65 R16C 115R
Усі ціни 14 →Continental VanContact 4Season 235/65 R16C 115/113R PR8 | 7 018 грн. |
Шина Continental VanContact 4Season 235/65 R16C 115R | 6 558 грн. |
Continental VanContact 4Season (235/65R16C 115R) | 6 745 грн. |
Всесезонные шины Continental VanContact 4Season 235/65 R16C 115/113R 10010 | 6 998 грн. |
Continental VanContact 4Season 235/65 R16 115/113R | 6 825 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental VanContact 4Season 235/65 R16C 115R
Ціни на Continental VanContact 4Season 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Continental VanContact 4Season 235/65 R16C 115R | від 5 400 грн. | 14 пропозицій | ||
Continental VanContact 4Season 235/65 R16C 121Q | від 8 711 грн. | 8 пропозицій | ||
Continental VanContact 4Season 235/65 R16C 121R | від 6 480 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →