Всесезонна шина Continental VanContact A/S Ultra 215/70 R15C 109R
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Continental VanContact A/S Ultra 215/70 R15C 109R 215/70 R15 109 R 215/70 R15 109 S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental VanContact A/S Ultra 215/70 R15C 109R
Continental VanContact A/S Ultra 215/70 R15C 109/107R | 9 467 грн. |
Continental VanContact A/S Ultra 215/70 R15C 109R 4517980000 | 8 405 грн. |
Continental VanContact A/S Ultra 215/70 R15C 109R | 9 143 грн. |
Відеоогляди
Модификації Continental VanContact A/S Ultra 215/70 R15C 109R
Ціни на Continental VanContact A/S Ultra 215/70 R15C 109R |
---|---|---|---|---|
Continental VanContact A/S Ultra 215/70 R15C 109R | від 8 405 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental VanContact A/S Ultra 215/70 R15C 109S | від 6 128 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →