Блок живлення Cooler Master MWE V2 Bronze MPE-7501-ACAAB
Відео 13Фото 9 |
Cooler Master MWE V2 Bronze MPE-7501-ACAAB |
|
Цей блок живлення головним чином створений для комплектації потужною і продуктивної комп'ютерної системи. Має потужність в межах 750 Вт, що дозволяє працювати з апаратними ресурсами прогресивного геймерського ПК. Ключовою особливістю даної моделі є можливість одночасного підключення до 4 продуктивних відеокарт. Для живлення графічних адаптерів використовуються інтерфейси 6+2 pin.
Додатково блок живлення здатний одночасно живити відразу 2 процесора. Перший роз'єм CPU має терморегулятори 8 pin, другий роз'єм побудований за схемою 4+4 pin. З урахуванням наявності 4 роз'ємів GPU і 2 роз'ємів CPU блок живлення Cooler Master MWE v2 MPE-7501-ACAAB цілком можна використовувати у сфері майнінгу криптовалют. Модель оснащена високопродуктивним вентилятором з лопатевою крильчаткою діаметром 120 мм.
При цьому кулер має гідродинамічним підшипником, що робить його роботу не лише надійною і довговічною, а й неймовірно тихою. До речі, система охолодження в даному блоці живлення є гібридною — при навантаженні до 50 Вт відведення тепла здійснюється тільки за рахунок пасивного радіаторного охолодження. Блок живлення сертифікований за стандартом 80 PLUS BRONZE, а схемотехніка використовує перетворювач DC-DC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooler Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooler Master.
Купити Cooler Master MWE V2 Bronze MPE-7501-ACAAB
Блок живлення Cooler Master MWE 750W Bronze V2 (MPE-7501-ACAAB) | 4 114 грн. |
Блок питания Cooler Master MWE 750W Bronze V2 (MPE-7501-ACAAB) | 4 120 грн. |
Блок питания Cooler Master MWE 750W Bronze V2 (MPE-7501-ACAAB) | 4 114 грн. |
2 0 0 5 |
Відмінний блок живлення серед своїх конкурентів за ці гроші. Коли було перенапруги, блок пішов на захист, все добре спрацювало. Після витягнув кабель із блока живлення (щоб зняти захист) почекав 10 секунд, вставив назад і продовжив займатися своїми справами. Користуюсь ним уже десь 2 роки і жодних нарікань Їх немає Виталий Черепнин: користуюся Cooler Master MPE-7001-ACAAB більше року |
Модификації Cooler Master MWE V2 Bronze
Ціни на Cooler Master MWE V2 Bronze |
---|---|---|---|---|
Cooler Master MWE V2 Bronze MPE-6001-ACAAB | від 3 308 грн. | 29 пропозицій | ||
Cooler Master MWE V2 Bronze MPE-6501-ACAAB | від 4 237 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooler Master MWE V2 Bronze MPE-7501-ACAAB | від 4 114 грн. | 3 пропозиції |