Вентилятор Cooler Master SickleFlow 140 ARGB (MFX-B4DN-14NPA-R1)
Відео 20Фото 5 |
Cooler Master SickleFlow 140 ARGB
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1400 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики SickleFlow 140 ARGB
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooler Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooler Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooler Master SickleFlow 140 ARGB
Усі ціни 27 →Кулер CoolerMaster SickleFlow 140 Argb Sync (MFX-B4DN-14NPA-R1) | 769 грн. |
Кулер CoolerMaster SickleFlow 140 Argb Sync (MFX-B4DN-14NPA-R1) | 769 грн. |
Кулер для корпусу CoolerMaster SickleFlow 140 ARGB Sync (MFX-B4DN-14NPA-R1 | 849 грн. |
CoolerMaster SickleFlow 140 ARGB Sync MFX-B4DN-14NPA-R1 | 769 грн. |
Вентилятор Cooler Master SickleFlow 140 ARGB Sync (MFX-B4DN-14NPA-R1) MFX- | 769 грн. |
ще 20 пропозицій
Недорогий вентилятор з ARGB підсвічуванням від іменитого бренду. Хороший вентилятор, гарне підсвічування, низький показник шуму, сильний повітряний потік, досить багата комплектація постачання. Тип підшипника Rifle, хоча заявлений термін напрацювання на відмову до 160 тис. годин. Не дуже довгий кабель. Dima Belous: користуюся Cooler Master SickleFlow 120 ARGB кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Cooler Master SickleFlow 140 ARGB
Ціни на Cooler Master SickleFlow 140 ARGB |
---|---|---|---|---|
Cooler Master SickleFlow 120 ARGB | від 496 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooler Master SickleFlow 140 ARGB | від 695 грн. | 27 пропозицій | ||
Cooler Master SickleFlow 200 ARGB | від 1 041 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →