Сковорідка Сoolinar Virgo 93223 20 см
Фото 22 |
Сoolinar Virgo 93223 |
|
Внутрішнє антипригарне мармурове покриття Pfluon.
Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Сoolinar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Сoolinar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Сoolinar Virgo 93223 20 см
Усі ціни 18 →Coolinar 20 см (93223) | 570 грн. |
Coolinar 20 см (93223) | 572 грн. |
Сковорода COOLINAR 93223 , 20 см | 599 грн. |
Сковорода Coolinar Virgo 20 см (93223) 93223 | 585 грн. |
Сковорода Coolinar 93223 20 см | 600 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Сoolinar Virgo 93223
Ціни на Сoolinar Virgo 93223 |
---|---|---|---|---|
Сoolinar Virgo 93223 20 см | від 439 грн. | 19 пропозицій | ||
Сoolinar Virgo 93225 24 см | від 643 грн. | 21 пропозиція | ||
Сoolinar Virgo 93226 26 см | від 702 грн. | 23 пропозиції | ||
Сoolinar Virgo 93227 28 см | від 798 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →