Смартфон CoolPAD Cool Play 6 64 ГБ / 6 ГБ
Відео 20Фото 23 | Товар застарів 3 491 грн. Основний дисплей: дисплей ("): 5.5; роздільна здатність екрану: 1920x1080 (16:9); Співвідношення дисплей/корпус (%): 72; ОС: Android 7.1; Модель процесора: Snapdragon 653; Процесор (ГГц): 1.95; Графічний процесор: Adreno 510; ОЗП (ГБ): 6; Пам'ять (ГБ): 64; Слот для карт пам’яті: немає в списокмої списки |
Закрити
Шапка
CoolPAD Cool Play 6 64 ГБ / 6 ГБ
Екран:5.5 ", 1920x1080 (16:9), 401 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Snapdragon 653
Камера:2 модулі, 13 МП
Акумулятор:4000 мАгод
Вага:177 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Відеоогляди
Coolpad Cool Play 6 Unboxing & Overview
26 серпня 2017330 048 переглядів
CoolPad Cool Play 6 - Gaming Review Not That Cool
30 серпня 201796 746 переглядів
Coolpad CoolPlay 6 Review: Best Smartphone below Rs. 30,000?
20 березня 201812 831 перегляд
Coolpad Cool Play 6 Старенький да удаленький)))
17 березня 20195 195 переглядів
Coolpad Cool Play 6. Распаковка...Первый взгляд!
10 жовтня 201713 469 переглядів
Coolpad делает для LeEco лучше, чем себе(((
18 жовтня 20178 085 переглядів
RECENSIONE Coolpad Cool Play 6 - Cinematic Video
22 жовтня 20172 932 перегляда
Coolpad Cool Play 6 GAME TEST
17 березня 20191 940 переглядів
Coolpad Cool Play 6C – бюджетный смартфон с двойной селфи-камерой
11 грудня 20171 394 перегляда
Daily Tech News #2 - Zenfone 4 Series , Sarahah , Coolpad Cool Play 6 , TRAI
14 серпня 2017156 переглядів
CoolPad Cool Play 6 Full Review||Specifications||Camera||Battery||Performance||Design.
21 серпня 2017166 переглядів
6GB RAM in Budget Phone?? | Coolpad Cool Play 6 Full Review
19 вересня 201787 073 перегляда
Coolpad Cool Play 6 India overview and Impressions
21 серпня 2017540 переглядів
Coolpad Cool Play 6 [India] First Look : Hands on, Features, Camera & Price
21 серпня 2017164 перегляда
Coolpad Cool Play 6 Gaming, Battery & Heat Review [Hindi]
3 вересня 201712 753 перегляда
Mi 5x vs Coolpad Cool Play 6 comparison ( Best Phone Under 15K )
31 серпня 2017317 переглядів
Coolpad Cool Play 6
22 серпня 2017159 переглядів
Coolpad Cool Play 6 with 6GB RAM,Dual Camera Launched| Hands on |Does It Worth????
21 серпня 2017186 переглядів
coolpad cool play 6 launch date in india | expected Specifications, Price and more
11 серпня 2017196 переглядів
CoolPad Cool Play 6 | coolpad cool play 6 specification | coolpad cool play 6 intro |by team sms
21 серпня 2017100 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 658 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 390 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 740 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 116 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 349 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 13 599 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 480 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 490 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 17 354 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 549 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП
від 13 826 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 204 г