Всесезонна шина Cooper CS4 Touring 225/60 R16 98T
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Cooper CS4 Touring 225/60 R16 98T 225/60 R16 98 T 225/60 R16 98 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper CS4 Touring 225/60 R16 98T
Шина Cooper CS4 Touring 225/60 R16 98T | 4 090 грн. |
Cooper CS4 Touring T 225/60 R16 98T 6933 | 4 445 грн. |
Cooper CS4 Touring 225/60 R16 98T | 4 400 грн. |
Відеоогляди
Прошел на такой резине пять лет,после 40000 передок(ведущий) поставил на заднюю ось,износ 60%.Еще через 1000 задняя шина выдула грушу по центру, выбросил.Грузы бусом не вожу,максимум 300кг. Заявленные 100000 не выходит,может до 60000 хоть дотяну.Летом ведет себя хорошо,аквапланирования нет,зимой держит дорогу первые два сезона , потом даже на небольшом снеге не тронешься. Лучше добавить чуть и купить нормальную фирму , но не Китай!!!Покупать такую больше не буду. Хорошая резина летом и две зимы.И ВСЁ!!! После 40000 быстро лысеет.Заявленные 100000 не выхаживает!!! користуюся Cooper CS4 Touring 215/65 R16 98T місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Модификації Cooper CS4 Touring 225/60 R16 98T
Ціни на Cooper CS4 Touring 225/60 R16 98T |
---|---|---|---|---|
Cooper CS4 Touring 225/60 R16 98T | від 4 090 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper CS4 Touring 225/60 R16 98V | від 8 065 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →