Літня шина Cooper Discoverer HTS 235/60 R18 103V
Виберіть розмір шин
Cooper Discoverer HTS 235/60 R18 103V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper Discoverer HTS 235/60 R18 103V
Усі ціни 14 →Шина Cooper Discoverer HTS 235/60 R18 103V | 4 079 грн. |
Cooper Discoverer HTS 235/60 R18 103V | 4 309 грн. |
Cooper Discoverer HTS 235/60 R18 103V | 4 180 грн. |
Летние шины Cooper Discoverer HTS 235/60 R18 103V 1002114952 | 4 310 грн. |
Cooper Discoverer HTS (235/60R18 103V) | 4 216 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →