Зволожувач повітря Cooper&Hunter CH 2522 Santorini
Відео 1Фото 8 |
Cooper&Hunter CH 2522 Santorini 2020 рік |
|
Як мити зволожувач повітряОсновні рекомендації щодо догляду за зволожувачами повітря
Як вибрати зволожувач повітря та мийку повітряВідмінності та ключові критерії вибору ультразвукового зволожувача чи мийки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH 2522 Santorini
Усі ціни 7 →Ультразвуковой увлажнитель воздуха Cooper&Hunter Santorini CH-2522 | 1 000 грн. |
Cooper&Hunter СH-2522 CH-2522 | 880 грн. |
Зволожувач повітря Cooper&Hunter CH-2522 Santorini | 990 грн. |
COOPER&HUNTER CH-2522 Santorini | 950 грн. |
Зволожувач повітря Cooper&Hunter CH-2522 SANTORINI | 875 грн. |
Cooper&Hunter Cooper&Hunter СH-2522 | 880 грн. |
Ультразвуковий зволожувач повітря Cooper&Hunter Santorini CH-2522 | 1 000 грн. |
Купили 2 місяці тому. Спочатку запускався і перемикалися режими із запізненням. Буквально за тиждень "розробився". Зволожувач без наворотів, але справа робить - підвищує вологість приміщення. Хороша фірма Купер Хантер з клімат.техніки і тут виправдала своє ім'я. Апарат простий в управлінні: 2 режими. Боявся, що немає нічного режиму і, не треба – працює дуже тихо! Бака із водою вистачає на ніч. Фільтр води, який має йти у комплекті, не побачив. Іноді булькає, коли вода проходить далі по системі замість випаровується (але не дратує). Не розуміється повністю, щоб промити систему від нальоту води. Використовувати лише очищену воду. користуюся Cooper&Hunter CH 2522 Santorini кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →