Кондиціонер Cooper&Hunter Cozy CH-S24FTXK-NG 62 м²
Cooper&Hunter Cozy CH-S24FTXK-NG 62 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:62 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1827/1919 Вт
Функції:нічний режим, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Cozy CH-S24FTXK-NG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Cozy CH-S24FTXK-NG 62 м²
Усі ціни 34 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter Cozy Inverter CH-S24FTXK-NG | 38 699 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Cozy Inverter CH-S24FTXK-NG | 38 699 грн. |
Кондиционер Cooper&Hunter CH-S24FTXK-NG COZY INVERTER | 38 699 грн. |
Кондиціонер спліт-система Cooper&Hunter CH-S24FTXK-NG | 38 699 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXK-NG | 38 699 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Cooper&Hunter Cozy CH-S24FTXK-NG
Ціни на Cooper&Hunter Cozy CH-S24FTXK-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Cozy CH-S07FTXK-NG 22 м² | від 16 350 грн. | 22 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Cozy CH-S09FTXK-NG 25 м² | від 18 500 грн. | 28 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Cozy CH-S12FTXK-NG 32 м² | від 20 290 грн. | 22 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Cozy CH-S18FTXK-NG 46 м² | від 24 751 грн. | 34 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Cozy CH-S24FTXK-NG 62 м² | від 33 999 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →