Кондиціонер Cooper&Hunter ICY III CH-S12FTXTB2S-NG 35 м²
Відео 5Фото 4 |
Енергоефективний і продуктивний побутової інверторний кондиціонер з сімейства C&H ICY III зразка 2020 року, який відрізняється низьким рівнем створюваного шуму і повноцінної адаптацією до вітчизняних зимових кліматичних умов для тривалої роботи на обігрів. Виконаний у вигляді високотехнологічної спліт-системи настінного монтажу, яка здатна підтримувати задану температуру в житлових або офісних приміщеннях площею до 35 м².
Також здатний функціонувати в режимі осушення (до 1,4 л/год) і вентиляції (з багатоступеневою очищенням, до 800 м³/год). Кондиціонер Cooper&Hunter ICY III CH-S12FTXTB2S-NG оснащений системою підігріву ключових компонентів зовнішнього блока і розрахований на ефективну роботу в режимі обігріву при глибоко негативних температурах зовнішнього повітря (до -30 °C). Серцем цієї моделі став японський інверторний компресор Daikin з мікропроцесорною системою керування, що забезпечує високу енергоефективність класу А+++. В комплекті є зручний пульт ДУ з підсвічуванням РК-екрану і вбудованим термодатчиком для локального контролю температури (функція I Feel).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter ICY III CH-S12FTXTB2S-NG 35 м²
Усі ціни 48 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter ICYIII CH-S12FTXTB2S-NG | 40 599 грн. |
Інверторний кондиціонер Cooper&Hunter Icy CH-S12FTXTB2S-NG | 40 599 грн. |
Cooper&Hunter Cooper&Hunter CH-S12FTXTB2S-NG | 40 599 грн. |
Инверторный кондиционер Cooper&Hunter Icy CH-S12FTXTB2S-NG | 40 599 грн. |
Кондиціонер COOPER & HUNTER CH-S12FTXTB2S-NG | 40 599 грн. |
0 1 0 5 |
Коли виключень виглядає гарно. Нагріває приміщення, охолоджує приміщення. По шуму працює як всі кондиціонери. Але є режим, вірніше навіть два режими тихої роботи. WiFi. Пластик внутрішнього блоку – це просто щось!!! При нагріванні вин дико тріщить і при шкірному звуку всі хто є в залі обов'язково повертаються у бік блоку бо тріщить вин конкретно. Коли він уже нагрів приміщення, то пластик внутрішнього блоку починає тріщати точно так само як при нагріванні, але тепер від того, що він тепер вистигає!!! Скло пульта подряпалося буквально відразу від повітря. Пластик з якого зроблений внутрішній блок мега дешевий. З дуже далекого відстані видно, що зроблено в Китаї. Олександр: користуюся Cooper&Hunter ICY III CH-S18FTXTB2S-NG кілька місяців |
Вибирали довго, для нашої фотостудії. Стеля висока - зйомка людей ускладнювалася холодним приміщенням. Встановили цю модель. За 5 хвилин у приміщенні тепло, навіть у наші мінуси взимку. Швидко обігріває, тримає температуру. Налаштовується за температурою з пульта, що знаходиться поряд із нами. Чудовий, потужний прилад. Не можемо натішитися, користуємося приблизно рік! Коли тепло, охолоджує, як нормальний кондер. Зручне керування, навіть зі смартфона. Швидке обігрів приміщення взимку, охолодження влітку. Немає претензій |
Відмінний кондиціонер із віддаленим Wi-Fi доступом. Гідний інверторний кондиціонер. Відзначу досить тиху роботу внутрішнього блоку! А за Нічного режиму взагалі практично не чути! Супер зручна функція для тих представників, які навіть через Wi-Fi забувають увімкнути/вимкнути кондиціонер, це Я:) - таймер 24 години! Особливо зручно лягти спати, запрограмувати на вимкнення через 2 години та на включення за годину до будильника! Супер зручно! Готова відповісти - НІ Влада: користуюся Cooper&Hunter ICY III CH-S09FTXTB2S-NG більше року |
- антикорозійне покриття
- авторазморожування зовнішнього блока
Модификації Cooper&Hunter ICY III CH-S12FTXTB2S-NG
Ціни на Cooper&Hunter ICY III CH-S12FTXTB2S-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter ICY III CH-S09FTXTB2S-NG 27 м² | від 36 290 грн. | 52 пропозиції | ||
Cooper&Hunter ICY III CH-S12FTXTB2S-NG 35 м² | від 37 430 грн. | 49 пропозицій | ||
Cooper&Hunter ICY III CH-S18FTXTB2S-NG 53 м² | від 42 699 грн. | 51 пропозиція | ||
Cooper&Hunter ICY III CH-S24FTXTB2S-NG 70 м² | від 50 910 грн. | 19 пропозицій |
Ви їздили колись на автомобілі чері - це чері . Однозначно були налаштовані купувати Тошібу чи Мітсубіші . Цікавила модель безпосередньо з обігрівом до -30. Тошіба або Мітсубіші з такими характеристиками мають ну просто дико високу вартість. Тому змушені були розглядати найдешевшу альтернативу. Продавець порадила і гарантувала, що це дуже крута модель... ми повірили. Скло пульта подряпалося дуже швидко від повітря. Пластик напевно дешевшим уже не можна було зробити. Реально розачарування просто дике. Не знаю, може завищені вимоги, але на дерьмо не можу сказати, що це не дерьмо. Якщо Вам все одно що дує холодним або гарячим повітрям, беріть не думайте. Якщо маєте вимоги до якості, то при словах купера хантера, розгортайтеся і йдіть у протилежному напрямку. Це чері амулет і додати більше нічого.