Тепловентилятор Cooper&Hunter Lounge CH-F2000CTE
Фото 3 |
Cooper&Hunter Lounge CH-F2000CTE термостатрегулювання температуритаймерповоротнийпульт ДУ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Lounge CH-F2000CTE
Усі ціни 33 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter Lounge CH-F2000CTE | 2 699 грн. |
Cooper&Hunter Обігрівач Cooper&Hunter Lounge CH-F2000CTE | 2 395 грн. |
Тепловентилятор колонний Cooper&Hunter CH-F2000CTE | 2 699 грн. |
Cooper&Hunter CH-F2000CTE | 2 699 грн. |
Тепловентилятор Cooper&Hunter CH-F2000CTE | 2 699 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →