Кондиціонер Cooper&Hunter Nordic Premium CH-S12FTXN-P 35 м²
Відео 2Фото 11 |
Стильний інверторний побутовий кондиціонер верхньої цінової категорії з сімейства Cooper&Hunter Nordic Premium. Якісно адаптований для ефективної роботи на обігрів під час зимового опалювального сезону у вітчизняному кліматі. Завдяки особливостям конструкції зовнішнього блока, може стабільно працювати при глибоких негативних температурах зовнішнього повітря (до -28 °C). Орієнтований на використання в житлових або офісних приміщеннях з загальною площею до 35 м².
Відрізняється елегантним дизайном внутрішнього блока та вражаюче високою енергоефективністю роботи в режимі охолодження (А+++) і нагрівання (А+++). Завдяки застосуванню оригінального інверторного компресора від японської компанії Mitsubishi Electric і DC-двигуна внутрішнього блока з безступінчатим регулюванням швидкості обертання, кондиціонер Cooper&Hunter Nordic Premium CH-S12FTXN-PW демонструє мінімальний рівень шуму і високу холодо/обігріву. Для очищення повітря передбачений набір фільтрів, що включає систему обробки низькотемпературною плазмою. Апарат підтримує функцію програмованого тижневого таймера і оснащений вбудованим модулем Wi-Fi, що забезпечує можливість віддаленого управління.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Nordic Premium CH-S12FTXN-P 35 м²
Усі ціни 35 →Кондиционер Cooper&Hunter Nordic Premium White CH-S12FTXN-PW | 35 640 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXN-PW R32 Wi-Fi | 35 640 грн. |
Кондиціонер COOPER&HUNTER Nordic Premium CH-S12FTXN-PW | 28 510 грн. |
COOPER&HUNTER CH-S12FTXN-PW | 35 640 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXN-PS | 36 640 грн. |
2 0 1 7 |
Не рекомендую не гріє шуми як трактор віддавав на перевірку сказали це нова модель дуже розумна, а я тупо хочу не розум, а нормальну роботу цього кондиціонера за ці гроші. Реклама Не гріє, а шумить користуюся Cooper&Hunter Nordic Premium CH-S09FTXN-P менше місяця |
Довгий час користуємося кондиціонерами – але цей кондиціонер для нас відкриття! Я в захваті! Дуже рідкісна функція осушення – коли не треба ні гріти ні охолоджувати, а волога відчувається. Максимально точно можна виставити бажану температуру – не може не тішити. Функція Wi-Fi - дорогою додому Ти вже знаєш яку температуру хочеш вдома і легко задаєш через телефон. Управління повітряним потоком: якщо охолоджуємо кімнату, направляємо повітряний потік на стелю, якщо включаємо на обігрів - повітряний потік направляємо на підлогу, тепло розходитися по всій кімнаті. Дуже акуратний і дорого виглядає внутрішній блок - прихований дисплей - прямо тягнуся від зовнішнього вигляду! Кондиціонер працює досить тихо, а вночі при включенні функції Sleep ми його взагалі не чуємо! однозначно ні! Максим: користуюся Cooper&Hunter Nordic Premium CH-S09FTXN-P менше місяця |
Не рекомендую! Шум: На сайті виробника вказано рівень шуму 18 дБ! (це нижче ніж у всіх інших марок та моделей кондиціонера) на це і купився при виборі цього. Купуючи цей кондиціонер, я очікував, що він принаймні не заважатиме (не кажучи вже під час сну). За фактом виявився шумнішим за старий кондиціонер (якийсь старий фуджитсу). За найнижчого рівня вентилятора його дуже чутно (мій старий бюджетний інвертор футжитсу набагато тихіше). Зараз зима, не вдалося ще перевірити на охолодження, але при роботі на обігрів з'являється гул, таке враження що компресор знаходиться не на вулиці, а в квартирі! Зовнішній блок: вібрує як трактор. Регулювання жалюзі: відкриття-закриття працює дуже голосно. Плазмовий фільтр: не знаю до ладу що це і як працює, але цей "шматок платмаси" не тримається на радіаторі, просто відходить. Так, це, думаю, ні на що не впливає, але дрібниця криється в деталях, склалося враження, що весь кондиціонер зібраний на коліні. Wifi: вдалося налаштувати з 10й спроби, додаток на iphone так собі, здивував назву кондиціонера в додатку: oe74e20043eq7 - що за маячня? чому його не можна перейменувати на "Кухня"? В іншому це мій перший та останній кондиціонер марки куперхантер. Установка: майстри не могли причепити внутрішній блок, за їхніми словами місця для каналу для комунікацій недостатньо і кондиціонер просто відходив зі стіни (не можна було зафіксувати). Від'єднали від траси, відрізали ізоляцію зливу, з горем навпіл причепили. Таймер: не можна Може і є плюси, але їх перекривають усі мінуси Дуже гучний та поганий кондиціонер. НЕ РЕКОМЕНДУЮ. Андрей Иванов: користуюся Cooper&Hunter Nordic Premium CH-S09FTXN-P менше місяця |
Модификації Cooper&Hunter Nordic Premium CH-S12FTXN-P
Ціни на Cooper&Hunter Nordic Premium CH-S12FTXN-P |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Nordic Premium CH-S09FTXN-P 26 м² | від 26 250 грн. | 35 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Nordic Premium CH-S12FTXN-P 35 м² | від 26 795 грн. | 35 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Nordic Premium CH-S18FTXN-P 53 м² | від 27 944 грн. | 41 пропозиція | ||
Cooper&Hunter Nordic Premium CH-S24FTXN-P 66 м² | від 39 960 грн. | 28 пропозицій |