SSD Corsair MP510 CSSD-F960GBMP510B 960 ГБ
Відео 13Фото 7 |
Corsair CSSD-F960GBMP510B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair MP510 CSSD-F960GBMP510B 960 ГБ
SSD накопитель Corsair Force MP510 960 GB (CSSD-F960GBMP510) CSSD-F960GBMP | 6 724 грн. |
SSD накопичувач Corsair Force MP510 960GB (CSSD-F960GBMP510) | 7 144 грн. |
SSD накопичувач Corsair Force MP510 960 GB (CSSD-F960GBMP510) | 6 724 грн. |
SSD накопичувач Corsair Force MP510 960 GB (CSSD-F960GBMP510) | 6 031 грн. |
SSD накопичувач Corsair Force MP510 960 GB (CSSD-F960GBMP510B) | 7 144 грн. |
Відеоогляди
Модификації Corsair MP510 CSSD-F960GBMP510B
Ціни на Corsair MP510 CSSD-F960GBMP510B |
---|---|---|---|---|
Corsair MP510 CSSD-F480GBMP510 480 ГБ | від 2 693 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair MP510 CSSD-F960GBMP510B 960 ГБ | від 6 031 грн. | 5 пропозицій | ||
Corsair MP510 CSSD-F1920GBMP510 1.92 ТБ | від 7 300 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →